Byt 2+kk, 77m²+ 55m² zahrada, Praha 2, ul. Mánesova

PRONAJATO

O projektu

Krásný, zařízený byt 2+kk, 77 m² s terasou a VELKOU ZAHRADOU (55 m²) se nachází ve zrekonstruované budově na Praze 2- Vinohradech. Apartmán je situovaný v přízemí, se všemi okny do zahrady. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny a samostatným wc. Kuchyně je plně vybavena spotřebiči – lednice s mrazničkou, planový sporák s troubou, myčka, mikrovlnný trouba, digestoř a nádobí. V koupelně se nachází vana a pračka, toaleta je ve zvlášť oddělené místnosti. V apartmánu se nachází spoustu úložných prostor v podobě vestavěných skříní. Topení ústřední plynové. Budova se nachází v těsné blízkosti parku Riegrovy sady a poblíž Muzea. MHD – tramvajová zastávka Italská, metro nám. Míru a Muzeum. Volné ihned!

Terasa TERASA + ZAHRADA 55 m2

Mapa

Byt 2+kk, 77m²+ 55m² zahrada, Praha 2, ul. Mánesova

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.