Byt 4+KK s terasou, 157 m², garáž, bazén, sauna, ul. Italská, Praha 2

PRONAJATO
Dispozice
4+kk
Výměra
157 m2
Patro
5
Výtah
Ano

O projektu

Kompletně zařízený podkrovní byt 4+KK s terasou, 157 m², garáž, bazén, sauna.
Jedná se o bydlení v nadstandardní Rezidenci v ul. Italská, nabízíme zde zařízené byty, které byly projektovány tak, aby Vám poskytly pocit pohodlí a harmonie.

Provedla se zde celková rekonstrukce novorenesančního domu z konce 19. století v rezidenční části pražských Vinohrad. Současně se zachováním všech architektonických prvků se dům dovybavil komfortem pro pohodlné a příjemné bydlení.

Všechny byty jsou vybavené veškerým komfortem v domě se zahradou, bazénem, garáží a výtahy. Budete se v nich cítit jako doma, bez ohledu na to odkud pocházíte.
Pokud se rozhodnete trávit volný čas v zahradě nebo u bazénu, jen těžko uvěříte, že žijete v takovém velkoměstě jakým je Praha.
Dům se nachází v rezidenční zóně pražských Vinohrad, jen 50 metrů od nádherného parku s kostelem sv. Ludmily, Vinohradského divadla a spousty dalších architektonických skvostů.

Vedle kostela je zastávka metra trasy A, autobusová zastávka dokonce přímo před vchodem do domu.
Na proslulé Václavské náměstí, které je cílem turistů z celého světa, je to pouhých 5 minut pohodové chůze

Každý apartmán byl dopodrobna koncipován tak, aby uspokojil i ty nejnáročnější z náročných. Byty jsou zařízeny s ohledem na všechny Vaše potřeby. Naleznete zde např. porcelánové nádobí, křišťálové skleničky, kompletní sady hrnců, příbory, značkové ubrusy, perské koberce, LCD televizory, značkové ložní prádlo, pračku, …
Disponujeme dostatečnou kapacitou parkovacích míst, proto si můžeme dovolit nabídnout možnosti hlídaného parkovaní nejen našim nájemníkům, ale i dalším rezidentům překrásných Vinohrad.

Odpočinková zóna – vyhřívaný venkovní bazén s vodní masáží a sauna je k dispozici obyvatelům
Rozkvetlá zahrada, kde se člověk cítí skutečně jako doma, daleko od rušného provozu a každodenních starostí.

Terasa ano

Mapa

Byt 4+KK s terasou, 157 m², garáž, bazén, sauna, ul. Italská, Praha 2

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.