Byt 5+KK s terasou, 260 m2, Praha 2 Vinohrady, ul. Záhřebská

PRONAJATO
Dispozice
5+kk
Patro
5+6
Výtah
Ano
Parkování
garážové stání

O projektu

Možnost pronájmu i jako reprezentativní kancelář – sídlo firmy!

Luxusní, zařízený penthouse 5+kk, 260 m2 s klimatizací, terasou, a výtahem až do bytu, rozprostírající se přes celé 5. patro nově rekonstruované budovy, v srdci Vinohrad- v Záhřebské ulici.  Jsou zde velká okna pro dostatek denního světla, terasa s krásným výhledem na Pražský hrad, prostorná obývací část s funkčním krbem, kuchyň s velkou jídelní části, 3 samostatné ložnice, dvě koupelny, technická místnost. Horní část apartmánu nabízí více možností využití, například jako velký pokoj pro hosty, pracovna nebo prostor na hraní pro děti. Klimatizační jednotky ve všech místnostech. Vytápění bytu je řešeno lokálně, k bytu náleží plynový kotel. K bytu je možno pronajmout 1 parkovací stání v garáži domu, vhodné i pro vozidla větších rozměrů typu SUV. Dům se nachází v těsné blízkosti Náměstí Míru, s výbornou dostupností do centra města, ať už metrem nebo jedním z mnoha tramvajových spojů, jen pár kroků odsud se rozprostírá krásný park Grébovka. Volné od 1.11.

Terasa 12 m2

Mapa

Byt 5+KK s terasou, 260 m2, Praha 2 Vinohrady, ul. Záhřebská

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.