Nově dokončený projekt v krásném prostředí u parku Ladronka, byt ve viladomě 5+kk+2x terasa, 3x parkovací stání, sklep, 2NP

PRODÁNO
Patro
2NP
Sklep
15 m2

O projektu

Úžasný developerský projekt, umístěn na jednom z nejhezčích kopců na Praze 6, jeho citlivé umístění ve stávající zástavbě nic neubralo z genia loci „staré“ Ladronky. 

V hlavní ulici Tomanova, přímo před recepcí, naleznete zastávku, odkud v pracovní dny jezdí autobusy každých 10 minut nejen do centra, ale i na Letiště Václava Havla.

Pokud rádi sportujete, pak si přijdete na své přímo na Ladronce, na blízkém Strahově, i na menším hřišti hned vedle areálu.

V bezprostředním okolí jsou také znamenité restaurace, muzeum a dokonce kulturní centrum. Rodiny s dětmi pak jistě ocení i blízkost soukromé mateřské školky.

Aktuálně nabízíme poslední jednotku, která se nachází ve viladomu o 3 bytových jendotkách- tj. byt v 2NP, dispozice 5+kk + 2x terasa, podlahová plocha bytu 221,7 m2, terasy 17,2 m2 + 10,6 m2. K bytu dále náleží 3 parkovací stání + sklep 15 m2.

Standardy splňují ty nejvyšší jakostní i estetické nároky na moderní bydlení – od masivních dřevěných podlah ošetřených prvotřídními nátěry, přes kvalitní značkové obklady a dlažbu až po designové zařizovací předměty.

Terasa 17,2 m2 +10,6 m2

Mapa

Nově dokončený projekt v krásném prostředí u parku Ladronka, byt ve viladomě 5+kk+2x terasa, 3x parkovací stání, sklep, 2NP

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.