NOVÝ příjemný projekt ve výstavbě, 3+kk/Terasa 90,64m², sklep, Praha 4 Nusle

PRODÁNO
Dispozice
3+kk
Patro
4
Sklep
ano m2
Výtah
Ano

O projektu

Jedná se o velice příjemný projekt kompletní renovace klasického činžovního domu, do dvora pavlačového typu, což domu dodává určité kouzlo. Tato část Nuslí je velice klidná a pohodová k trvalému bydlení. Projekt nabízí 38 jednotek – z toho většina bytů o dispozici 2+kk s balkonem a sklepem (od 44m² – 57m², dále 2 byty 1+kk s balkonem a sklepem (cca 32m²) a v 1 NP je k dispozici 5 ateliérů od 47 m² – 69 m²). Dále 6 bytových jednotek v 5NP – mezonety o cca 85m² z toho 3 z terasou. Byty se prodávají ve stavu po kompletním dokončení včetně podlah, sanity, topení a přípravy na kuchyňskou linku.
Termín dokončení stavby je plánován na konec roku 2018

Mapa

NOVÝ příjemný projekt ve výstavbě, 3+kk/Terasa 90,64m², sklep, Praha 4 Nusle

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.