Ojedinělá příležitost – koupě zavedeného hotelu s restaurací (2122m²)- historický objekt z r. 1685

Cena informace v RK

O projektu

Výjimečný zrekonstruovaný historický objekt v provensálském stylu sestávající se z hotelu, restaurace, konferenčního centra a samostatného domu pro majitele se nachází na rozlehlém pozemku v přírodní lokalitě v Tuchoměřicích, kousek od mezinárodního letiště Václava Havla a s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy.
Tato chráněná, původně barokní budova z roku 1685 se zachovalými historickými prvky nabízí 3 podlaží a suterén. Přízemí a první patro tvoří příjemná restaurace (s kuchyní) s původním dřevěným stropním trámovím a krbem pro 60-70 hostů. Z restaurace je vstup na prostornou osvětlenou terasu s letní kuchyní, barem a grilem poskytující příjemné posezení. V prvním patře se také nachází 3 konferenční místnosti. Hotel nabízí 1 dvoupokojový apartmán a dále 8 pokojů (celkem 20 jednolůžek a 3 dvoulůžka). Součástí objektu je rovněž třípodlažní privátní dům (292,5 m²) se zahradou a parkováním pro majitele, který je tvořen obývacím pokojem, kuchyní, 4 ložnicemi, 2 koupelnami a 2 toaletami. Celý objekt má k dispozici celkem 36 parkovacích míst. Komplex disponuje moderním vybavením a materiály, dále masivním kamenným zdivem obklopujícím 90 procent objektu (místní kámen „opuka“), osvětlením na střechách, bezpečnostním systémem, plynovým topením. Významnou součástí je rozlehlá zahrada se vzrostlými ovocnými stromy, květinami, ale také malá farma se zvířaty a hřištěm pro děti. Celý objekt, který je chráněnou národní památkou, prošel citlivou rekonstrukcí dokončenou v roce 2007 s důrazem na kvalitu a zachování historických prvků. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost včetně škol, školek, pošty, zdravotního střediska, obchodů. Nemovitost je vzdálena 5 km od letiště Václava Havla, 13,5 km od centra Prahy.
Interiér 2122 m², zastavěná plocha 960 m², pozemek 3839 m², přízemí 765 m², 1. patro 675 m², 2. patro 650m². Kupní cena zahrnuje veškeré vybavení (hotelu, restaurace i kuchyně) a celý komplex je tak schopen pokračovat v provozu.

Mapa

Ojedinělá příležitost – koupě zavedeného hotelu s restaurací (2122m²)- historický objekt z r. 1685

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.