Prodej bytu/nebytu v ul. Letenská, Praha 1 Malá Strana

PRODÁNO

O projektu

Nabízíme k prodej  nebytovou jednotku 1+kk, o rozloze 35,5 m2, která se nachází v přízemí cihlového domu na Malé straně.

Nebyt /byt aktuálně využívaný na bydlení je částečně zařízený a nabízí vstupní halu, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutě, toaletu a pračkou. Nachází přímo v historickém centru Prahy jen pár kroků od Malostranského náměstí. Poblíž je Valdštejnská zahrada a Vojanovy sady. Stanice tramvají a metra A Malostranská asi 5 min chůze od domu. Aktuálně v tržním pronájmu, může pokračovat. V domě aktuálně na prodej 2 stejné jednotky 35,5 m2.

Mapa

Prodej bytu/nebytu v ul. Letenská, Praha 1 Malá Strana

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.