Prodej mezonetového bytu 3+1 s terasou v ul. Slezská, Praha 2 Vinohrady

PRODÁNO
Dispozice
3+1
Výměra
111 m2
Patro
5+6
Výtah
Ano

O projektu

Příjemný mezonetový byt 3+1 s terasou, 111 m2.  Nachází se v centrální a rezidenční čtvrti Vinohrady, v elegantní a krásně zrekonstruované budově s výtahem, byt se skládá z: vstupní hala vedoucí do prostorný obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, samostatné WC a koupelna, ložnice a schody vedoucí do druhého patra: hlavní ložnice s terasou (8 m2), šatna s vestavěným skříně, vlastní koupelna a úložný prostor. V koupelně v přízemí je instalována pračka a sušička. V celém objektu parkety.

Terasa 8 m2

Mapa

Prodej mezonetového bytu 3+1 s terasou v ul. Slezská, Praha 2 Vinohrady

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.