Pronájem bytu 3+1, 83 m2, ul. Heřmanova, Praha 7

PRONAJATO
Dispozice
3+1
Výměra
83 m2
Patro
2

O projektu

Pronájem bytu 3+1, 83 m2 ve 2. patře domu bez výtahu. V bytě nyní probíhá malování, broušení podlah a oprava koupelny. Byt se pronajímá nezařízený, je zde kuchyňská linka, koupelna s vanou. Dva pokoje jsou neprůchozí. Výhled do ulice a klidného vnitrobloku. Hezká a klidná lokalita mezi parky Letná a Stromovka. Pěší dostupnost na tramvajovou stanici Kamenická, odkud se dostanete na metro Hradčanská nebo metro Vltavská. Byt je volný od 1.3.2023.

Mapa

Pronájem bytu 3+1, 83 m2, ul. Heřmanova, Praha 7

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.