Byt 2+1 58,4m2 + balkon 5,8m2, garážové stání, Praha 8

PRODÁNO
Dispozice
2+kk
Výměra
58,4 m2
Patro
4NP
Balkón
5,8 m2
Výtah
Ano
Parkování
garážové stání

O projektu

Jedná se o velice příjemnou – komorní – již plně funkční novostavbu v klidné části Prahy 8 – Bohnice, v okolí veškerá vybavenost, zeleň, bazén Šutka, MHD.

Byt se nachází ve 4NP s výtahem, dispozičně velice dobře řešené 2+1 (kk) – kuchyň je mimo pokoje, 58,4 m2 s balkonem 5,8 m2, na balkon vstup z obou pokojů,

z balkonu výhled do zeleně. K bytu náleží garážové stání, cena včetně garážové stání.

Ideální stav na koupi, ihned k nastěhování. Případně lze využít ponechání stávajícího nájemníka, k okamžitému výnosu z pronájmu.

Byt je vkusně nadčasově a  prakticky vybavený – kompletně vybavená kuchyňská linka, v koupelně sprchový kout, WC samostatně, komora s úložným prostorem, vestavěné skříně, v případě zájmu o velice kvalitní nábytek, který aktuálně využívá nájemce, je možnost dohody s majitelem o ponechání.

 

 

Mapa

Byt 2+1 58,4m2 + balkon 5,8m2, garážové stání, Praha 8

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.