Rodinný dům 6 + 2kk, 210 m2, na břehu rybníka, zahrada, 13km od Prahy

Cena 8.950.000,-Kč
Výměra
210 m2

O projektu

Nabízíme k prodej rodinný dům 6 + 2KK. Jedná se o dvoupodlažní novostavbu, v každém podlaží je prostorná obytná místnost s kuchyní, 2 ložnice, koupelna a komora.

Obytné místnosti v 2. podlaží mají otevřený trámový krov. Ve všech ložnicích jsou podlahy z přírodního dřeva. Dům je možné rozdělit na 2 bytové jednotky.

Obytná plocha je 210 m2. Dům je vhodný i pro 2 rodiny nebo dvougenerační bydlení. Pozemek 464 m2.

Dům se nachází ve zcela výjimečné lokalitě, v místě, kde v minulosti stával zámeček. Vlastní dům je situován na břehu rybníka s překrásným výhledem a obklopen historickým parkem, který právě prochází rozsáhlou revitalizací.

Výborné spojení s Prahou – MHD, vlak, 13 km od Prahy.

Počet pater 2
Pozemek 464 m2

Mapa

Rodinný dům 6 + 2kk, 210 m2, na břehu rybníka, zahrada, 13km od Prahy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.