PRONÁJEM OBCHODNÍHO PROSTORU 148 M2 VČ. ZÁZEMÍ, PRAHA 1, ZLATNICKÁ UL.

Cena 84.000,-KČ + pop.

O projektu

Nabízíme na pronájem nebytové prostory 148 m2, Praha 1, Zlatnická ulice. Prostory mají přímý vstup z ulice a velká okna orientovaná do ulice. Skládají se z předního prostoru- 92 m2, zázemí, skladových prostor a toalet. Budova je situována v lokalitě s velkou fluktuací lidí a množstvím kanceláří. V budově je možnost pronájmu parkovacího stání, pro hosty je možnost parkování před domem v modré zóně, či na stáních s parkovacími hodinami na Petrském náměstí. Nevhodné na bar nebo restauraci. Volné od 1.4.

Mapa

PRONÁJEM OBCHODNÍHO PROSTORU 148 M2 VČ. ZÁZEMÍ, PRAHA 1, ZLATNICKÁ UL.

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.