Luxusní byt 4+1, 129 m², Praha 6, vedle parku Stromovka

PRONAJATO
Dispozice
4+1
Výměra
129 m2
Patro
2

O projektu

Luxusní bydlení ve skvělé rezidenční lokalitě v těsné blízkosti parku Stromovka, Praha 6! Nově rekonstruovaný byt 4+1, 129 m² ve 2. patře kompletně renovované vily, má prostorný obývací pokoj s jídelnou, 3 samostatné ložnice, kuchyni s luxusní kuchyňskou linkou a 2 koupelny. Na podlahách jsou dubové parkety, v koupelnách vyhřívaná dlažba. Stanice metra Hradčanská pouze 1 zastávku busem, anebo 7 minut chůzí. Pro sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Volné ihned!

Mapa

Luxusní byt 4+1, 129 m², Praha 6, vedle parku Stromovka

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.