O nás

Jsme společnost zabývající se realitní činností v Hlavním městě Praha a blízkém okolí již od roku 2001. Naše portfolio rádi obohacujeme i o zajímavé nemovitosti z dalších částí České Republiky. Můžete se na nás s důvěrou obrátit se všemi druhy realitních transakcí. Naše služby zahrnují nákup, prodej, pronájem a správu nemovitostí. Při spolupráci klademe důraz na individuální přístup, profesionální služby – znalost oboru realitního trhu ČR, vzájemnou důvěru a dlouhotrvající vztahy.

Naše služby

PRODÁVAJÍCÍM / MAJITELŮM NEMOVITOSTÍ NABÍZÍME:
Individuální přístup – profesionalitu a znalost oboru realitního trhu – poradenství a návrh v postupu prodeje/pronájmu nemovitosti – určení tržní ceny – vyhotovení prezentace nemovitosti – inzerce – zajištění prohlídek nemovitosti – zajištění potřebných dokumentů = list vlastnictví, nabývací titul, projektová dokumentace, kolaudační tituly, průkaz energetické náročnosti – účast na jednáních s právníky, hypotečními bankami, architekty – příprava smluvních podkladů naším právním zastoupením tj. rezervační smlouva, při pronájmu (nájemní smlouva, předávací protokol) při prodeji (smlouva o smlouvě budoucí kupní, kupní smlouva – pomoc při zajištění advokátních či notářských úschov, jistotních účtů – vyhotovení návrhu na vklad vlastnického práva – zajištění znaleckých posudků – finální fáze prodeje katastr nemovitostí) – předání nemovitosti – převod/přehlášení médii.

KUPUJÍCÍM POSKYTUJEME:
Individuální přístup – profesionalitu a znalost oboru realitního trhu – poradenství v postupu koupě/pronájmu nemovitosti – zajištění potřebných dokumentů (list vlastnictví, nabývací titul, projektová dokumentace, kolaudační tituly, průkaz energetické náročnosti, znaleckého posudku, návrhy smluvních dokumentů prodej/pronájem, zajištění
hypotečního úvěru, znaleckého posudku, komunikace s katastrem nemovitostí, předání nemovitosti)

Provize za zprostředkování

Standardně účtovaná provize za zprostředkování prodeje majitelům nemovitostí:

-ve výši 3% z dosažené kupní ceny plus DPH. Nárok na provizi vzniká uzavřením kupní smlouvy, provize je splatná po převodu kupní ceny na účet prodávajícího.

Standardně účtovaná provize za zprostředkování pronájmu:

– ve výši jednoho měsíčního nájemného