O nás

 

 

 

 

Komplexní dodavatel služeb v oblasti nemovitostí

Jsme společnost zabývající se realitní činností v Hlavním městě Praha a blízkém okolí již od roku 2001. Naše portfolio rádi obohacujeme i o zajímavé nemovitosti z dalších částí České republiky. Můžete se na nás s důvěrou obrátit se všemi druhy realitních transakcí. Naše služby zahrnují nákup, prodej, pronájem a správu nemovitostí. Při spolupráci klademe důraz na individuální přístup, profesionální služby – znalost oboru realitního trhu ČR, vzájemnou důvěru a dlouhotrvající vztahy.

Connect reality – pronájem a prodej nemovitostí

Pro developery, investory a vlastníky nemovitostí

V posledních 12 letech se specializujeme i na neveřejné „off-marketové“ nemovitostní transakce se zaměřením na pozemky určené pro bytovou výstavbu, průmyslové a komerční nemovitosti.

Nabízíme developerské projekty – pozemky pro bytovou i komerční výstavbu, případně i projekty našich partnerů.

„Vždy máme dobrý pocit, když můžeme být u vzniku výstavby bytových developerských projektů – obytných souborů, jako jsou například dva velice povedené a již zrealizované ve skvělé lokalitě pražských Holešovic v ul. Osadní a ul. Argentinská od Arch. K. Mrázka.

Na zatím nezrealizované projekty – v přípravě – se v nejbližší době velice těšíme!“

Pokud máte zájem zaručeně prodat svou nemovitost i formou „off-market“ – mimo veřejný trh, neváhejte nás kontaktovat.

Vždy chceme být klientům kvalitním a spolehlivým partnerem pro dlouhodobou spolupráci.

Connect reality – „off – market“

 

Naše služby

PRODÁVAJÍCÍM / MAJITELŮM NEMOVITOSTÍ NABÍZÍME:
Individuální přístup – profesionalitu a znalost oboru realitního trhu – poradenství a návrh v postupu prodeje/pronájmu nemovitosti – určení tržní ceny – vyhotovení prezentace nemovitosti – inzerce – zajištění prohlídek nemovitosti – zajištění potřebných dokumentů = list vlastnictví, nabývací titul, projektová dokumentace, kolaudační tituly, průkaz energetické náročnosti – účast na jednáních s právníky, hypotečními bankami, architekty – příprava smluvních podkladů naším právním zastoupením tj. rezervační smlouva, při pronájmu (nájemní smlouva, předávací protokol) při prodeji (smlouva o smlouvě budoucí kupní, kupní smlouva – pomoc při zajištění advokátních či notářských úschov, jistotních účtů – vyhotovení návrhu na vklad vlastnického práva – zajištění znaleckých posudků – finální fáze prodeje katastr nemovitostí) – předání nemovitosti – převod/přehlášení médii.

KUPUJÍCÍM POSKYTUJEME:
Individuální přístup – profesionalitu a znalost oboru realitního trhu – poradenství v postupu koupě/pronájmu nemovitosti – zajištění potřebných dokumentů (list vlastnictví, nabývací titul, projektová dokumentace, kolaudační tituly, průkaz energetické náročnosti, znaleckého posudku, návrhy smluvních dokumentů prodej/pronájem, zajištění
hypotečního úvěru, znaleckého posudku, komunikace s katastrem nemovitostí, předání nemovitosti)

Provize za zprostředkování

Standardně účtovaná provize za zprostředkování prodeje majitelům nemovitostí – v případě dohody kupujícímu:

-ve výši 3-5% z dosažené kupní ceny plus DPH. Nárok na provizi vzniká uzavřením kupní smlouvy, provize je splatná po převodu kupní ceny na účet prodávajícího.

Standardně účtovaná provize za zprostředkování pronájmu:

– ve výši jednoho měsíčního nájemného