Minimalistické RD v zeleni 5+kk, 169 m2 + 43 m2 garáž + zahrada, 18 min z centra Prahy

PRODÁNO
Typ
bytová jednotka

O projektu

Nabízíme do prodeje novou etapu rezidenční výstavby 3 rodinných minimalistických vil řešených s ohledem na maximální uživatelský komfort.

Tato nová etapa navazuje na již dokončený projekt tvořící šestnáct již prodaných a spokojeně zabydlených vil.

Tento projekt ocení lidé, kteří chtějí cítit spojení s přírodou, golfovým prostředím i bezprostřední blízkost metropole – 18 min z centra Prahy.

Domy o 2NP s garáží a se zahradou se nabízí ve stavu Shell & Core.

Dispozičně 5+kk+ T+G+Z – celková plocha domu 212 m2, užitná plocha domu cca 169 m2 + garáž 43 m2, pozemek celkem cca 1066 m2, zahrada 886 m2, zastavěná plocha 180 m2.

K DISPOZICI JE JIŽ TENTO POSLEDNÍ DŮM! Ostatní jsou již rezervované.

Je zde možnost dokončení interiéru dle již připravených studií návrhů od kvalitního interiérového designera, který má tento projekt od začátku na starosti.

Byla zde vytvořena krásná nová minimalistická čtvrť, vzhled budov je designován s ohledem na prostředí, ve kterém se domy nachází a díky použití přírodních materiálů harmonicky rezonuje s okolím.

Bylo zde dále dbáno na maximální funkčnost a snížení energetických nákladů provozu domu jsou významnými motivy, které projekt zohledňuje v každé své části = nadstandardně zateplené fasády i střechy, kvalitní tříkomorová okna. Efektivně je vyřešeno i větrání, při němž za běžných okolností dochází ke značným tepelným ztrátám. U nabízených domů je zajištěna řízená výměna vzduchu pomocí malé vzduchotechnické jednotky s rekuperací tepelné energie. Bližší informace k nabízenému domu Vám velice rádi sdělíme na vyžádání.

Mapa

Minimalistické RD v zeleni 5+kk, 169 m2 + 43 m2 garáž + zahrada, 18 min z centra Prahy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.