Velice vkusný Vinohradský developerský projekt, ATELIER 2+KK 69,53 m², ul. Chodská, Praha 2

PRODÁNO
Dispozice
2+kk

O projektu

Nově dokončený projekt přímo v srdci Vinohrad, jedná se o hloubkovou a vkusnou rekonstrukci secesního činžovního domu z r. 1905. Ul. Chodská je velice příjemnou lokalitou, jak dostupností, tak i klidovou zónou obklopenou zelení. K dispozici je zde posledních 5 z 21 jednotek.​ Jednotka č. 21 – Ateliér 2+kk, 69,53 m², 6 NP + 7NP s výtahem. Interiér: dubové parekty, kvalitní obklady a dlažby, plně vybavená kuchyňská linka. Topení: vlastní plynový kotel. Součástí společných prostor je uzamykatelná kočárkárna/kolárna, dále pak vydlážděný dvůr, který bude možno využívat k posezení.

Mapa

Velice vkusný Vinohradský developerský projekt, ATELIER 2+KK 69,53 m², ul. Chodská, Praha 2

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.