Krásný Dejvický byt 3+1 s halou a balkonem, 110 m2, ul. Srbská, Praha 6 Dejvice

PRODÁNO
Dispozice
3+1
Výměra
110 m2
Patro
2
Balkón
ano m2
Sklep
1 m2
Výtah
Ano

O projektu

Velice krásný, nově  hloubkově a precizně renovovaný byt 3+1 s centrální halou a balkonem, celkem 110 m2 + sklep. Při renovaci bylo dbáno na zachování dobových prvků, parkety, kazetové dveře, obložky, okna – vše nové. Je zde kvalitní neutrální bílá lakovaná kuchyňská linka, vybavená spotřebiči Miele, dále samostatná prádelna – vybavena Miele pračkou a sušičkou. V koupelně sprchový kout. Dům prošel též hloubkovou vkusnou rekonstrukcí včetně nového výtahu.

Mapa

Krásný Dejvický byt 3+1 s halou a balkonem, 110 m2, ul. Srbská, Praha 6 Dejvice

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.