Nová rezidence Praha 6 – byt 3+kk v 2NP, 74,1 m2 + garážové stání + sklep

PRODÁNO
Dispozice
3+kk
Výměra
79,6 m2
Sklep
ano m2
Parkování
parkovací stání

O projektu

Bytový dům Rezidence Fialka

Novostavba bytového domu s názvem Rezidence Fialka je aktuálně nejnovějším projektem našeho klienta  –  spolehlivé developerské společnosti.

Objekt se nachází v ulici Na Fialce,  Praha 6 – Řepy a je vyprojektován tak, aby co nejlépe konstrukčně zapadl do stávající urbanistické struktury řadových rodinných domů. Kvůli velkému měřítku této zástavby je nově navržený dům řešen jako jednoduchá hmota, orientovaná obytnými místnostmi severním a jižním směrem tak, aby nesměřovaly ke koncovým rodinným domům navazující řadové zástavby. Bytový dům s předsazenými balkony je částečně zapuštěný do terénu.

Vzhledem k částečné pohledové expozici střechy je navržena zelená střecha, která bude zároveň zajišťovat zvýšenou retenci dešťových vod. Regulaci slunečního svitu budou na balkonech zajišťovat stínicí panely, jejichž konstrukce se odkazuje na dělicí prvky okolní řadové rodinné zástavby z horizontálně členěných dřevěných profilů.

Opticky je objekt členěn do tří částí – podnož v úrovni 1.PP, hlavní objem v úrovni 1.NP a 2.NP a ustupující (ukončující) podlaží 3.NP. Každá z uvedených částí bude odlišena jak materiálově (omítky různé struktury), tak barevně (kombinace světlé a tmavé šedé barvy). Střední část bude dále členěna předsazenou železobetonovou konstrukcí balkonů (na jižní, západní a severní fasádě) s dřevěnými stínicími panely a ocelovým zábradlím. Objekt je ukončen plochou střechou, v úrovni 3.NP tvoří střecha pochozí terasu.

V bytovém domě je navrženo celkem 10 bytů, z toho 8 bytů 3+kk do 100 m2 celkové plochy a 2 byty 2+1. V podzemním podlaží, přístupném z terénu na jižní straně objektu, jsou situovány společné prostory bytového domu se sklepy a hromadné garáže pro celkem 10 automobilů. Na pozemku je dále navrženo 1 nekryté venkovní parkovací stání.

Termíny výstavby

Zahájení: 8/2019

Dokončení: 12/2020

K dispozici poslední 4 byty!!!

Mapa

Nová rezidence Praha 6 – byt 3+kk v 2NP, 74,1 m2 + garážové stání + sklep

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.