Prodej bytu 3+1, 107 m2, 2x koupelna, v ul. Letenská, Praha 1 Malá Strana

PRODÁNO
Dispozice
3+1
Výměra
107 m2
Patro
3
Výtah
Ano

O projektu

Nabízíme k prodej byt 3+1 o rozloze 107 m2, který se nachází v třetím patře cihlového domu s výtahem na Malé straně. Byt je částečně zařízený a nabízí vstupnou chodbu, obývací pokoj s kuchyňskou linku, tří ložnice neprůchozí, koupelnu s vanou, a pračkou, toaleta zvlášť. Byt se nachází přímo v historickém centru Prahy jen pár kroků od Malostranského náměstí. Poblíž je Valdštejnská zahrada a Vojanovy sady. Stanice tramvají a metra A Malostranská asi 5 min chůze od domu. Byt je tržně pronajat, více fotografie a info na vyžádání.

Mapa

Prodej bytu 3+1, 107 m2, 2x koupelna, v ul. Letenská, Praha 1 Malá Strana

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.