Prodej bytu 3+KK, 94,5 m2, Lodžie 2,3 m2, sklep, ul. Neklanova, Praha 2 Vyšehrad

PRODÁNO
Dispozice
3+kk
Výměra
94,5 m2
Patro
2NP
Balkón
2,3 m2
Sklep
4,7 m2
Výtah
Ano

O projektu

Bytová jednotka č. 23, s oblíbenou dispozicí 3+kk a výměrou podlahové plochy 87.5 m2 bude ideální pro rodinné bydlení. Nachází ve 2. nadzemním podlaží a celková plocha bytu je 94.5 m2. K bytu náleží také sklepní kóje s výměrou 4.7 m2, kterou naleznete v podzemním podlaží domu. Byt disponuje okny jak do ulice, tak i do vnitrobloku, tedy na severovýchod i na jihozápad.

O projektu:

Pětipodlažní dům s velkorysou půdou určenou k vestavbě a dvorním objektem se suterénem nabízí skvělou příležitost k pohodlnému bydlení či investici.

Dům se nachází v prestižní lokalitě Praha – Vyšehrad poblíž náplavky a historického hradiště – Vyšehradu.

Bytový dům nabízí ve svých 5 patrech 14 bytových jednotek o dispozici 1+kk až 3+kk. Byty prodávané ve stávajícím stavu vám umožní zrekonstruovat si, či doladit prostory podle vaší fantazie či potřeby. Celý dům prochází kompletní rekonstrukcí páteřních rozvodů, renovací fasády včetně výmalby a přístavbou výtahu ve vnitrobloku.

Ke každému bytu náleží sklepní kóje, některé byty disponují lodžií a parkování vozidel je možné na ulici v modré zóně.‌

 

Mapa

Prodej bytu 3+KK, 94,5 m2, Lodžie 2,3 m2, sklep, ul. Neklanova, Praha 2 Vyšehrad

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.