Prodej krásného bytu 3+KK s balkonem, výhled, ul. Vinohradská, Praha 2

PRODÁNO
Dispozice
3+kk
Výměra
99 m2
Patro
6
Balkón
3,5 m2
Sklep
ano m2
Parkování
v garážovém zakladači

O projektu

Jedná se o prodej krásného prakticky dispozičně řešeného bytu 3+kk s balkonem do vnitrobloku s výhledem na střechy a Žižkovskou věž. Ložnice jsou situovány též do vnitrobloku. V bytě jsou ateliérová okna + francouzská okna, na podlaze dubové parkety. Komplet a vkusně vybavená kuchyňská linka v ceně, koupelna s vanou a dvojumyvadlem, wc + místo na pračku. Všechny pokoje mají klimatizační jednotky.

Byt se nachází v kompletně vkusně renovovaném činžovním domě – projekt z roku 2014, v domě výtah, garáže parkování formou zakladačů, sklepy.

K bytu náleží 1 parkovací místo + sklep – též v ceně.

Dům se nachází naproti parku Svatopluka Čecha, 1 min od náměstí Jiřího z Poděbrad a ihned na tramvaji a na metru.

Mapa

Prodej krásného bytu 3+KK s balkonem, výhled, ul. Vinohradská, Praha 2

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.