Prodej krásného bytu 3+KK s balkonem, výhled, ul. Vinohradská

Cena 16.500.000,-Kč
Dispozice
3+kk
Výměra
99 m2
Patro
6
Balkón
3,5 m2
Sklep
ano m2
Výtah
Ano

O projektu

Jedná se o prodej krásného prakticky dispozičně řešeného bytu 3+kk s balkonem do vnitrobloku s výhledem na střechy a Žižkovskou věž. Ložnice jsou situovány též do vnitrobloku. V bytě jsou ateliérová okna + francouzská okna, na podlaze dubové parkety. Komplet a vkusně vybavená kuchyňská linka v ceně, koupelna s vanou a dvojumyvadlem, wc + místo na pračku. Byt se nachází v kompletně vkusně renovovaném činžovním domě – projekt z roku 2014, v domě výtah, garáže parkování formou zakladačů, sklepy.

K bytu náleží 1 parkovací místo + sklep, též v ceně.

Hned na tramvaji a na metru.

Mapa

Prodej krásného bytu 3+KK s balkonem, výhled, ul. Vinohradská

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.