Pronájem bytu 5+1, 250 m2, ul. Italská, Praha 2

PRONAJATO
Výtah
Ano

O projektu

Krásný renovovaný dům i byt, klasický světlý byt s vysokými stropy a velkou předsíní, kuchyň vybavena vkusnou vybavená kuchyňskou linkou, na podlaze parkety, zachovány dobové prvky, 2 komory, 2 koupelny, vestavěné skříně. Druhé patro domu s výtahem. Nezařízený. K dispozici 1.8.2023.
Možnost pronájmu parkovacího stání v podzemních garážích objektu naproti domu za poplatek.
Kauce: 2 měsíční nájemné.
Nájemné: 69.000,- Kč + fixní služby cca 900,- Kč/osoba/měsíc + záloha na vodu 350,- Kč/osoba/měsíc + poplatky (elektřina a plyn převod na nájemce)
Možnost pronájmu i na sídlo firmy.

Mapa

Pronájem bytu 5+1, 250 m2, ul. Italská, Praha 2

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.