Zařízeny byt 3+kk, 87,8 m2 s balkonem 10,8 m2, Rezidence Vltava, Praha 8 – Karlín

PRODÁNO
Dispozice
3+kk
Výměra
87,8 m2
Patro
8
Balkón
10,8 m2
Sklep
6,4 m2
Výtah
Ano
Parkování
garážové stání 1x

O projektu

Prostorný, slunný, luxusně zařízený byt o velikosti 87,8 m² s balkonem o velikosti 10,8 m² a krásným výhledem na Vítkov, střechu Národního muzea či Pražský hrad.

Vybavený nábytkem značky Vitra.

Dispozici tvoří obývací pokoj s luxusně vybavenu kuchyní (spotřebiče značky AEG, americká lednice Samsung, ohřívač jídla, zasuvací digestoř Fiber atd.), jídelnou a balkonem s výhledem na památník na Vítkově, Žižkovskou věž či střechu Národního muzea. Byt je dále tvořen ložnicí, která je orientovaná k vodě s krásným výhledem na Holešovice, Letnou a Pražský hrad. Ložnice je spojena s koupelnu, která je vybavena vanou, walk-in sprchovým koutem a toaletou. Dále je v bytě samostatná toaleta a vstupní chodba spojena s šatnou.

Do standardu vybavení patří vyzděné příčky, Led osvětlení, audio značky Bose, betonová stěrka na podlaze, která krásně drží teplo, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře, výtah přímo do bytu, vstup/vjezd do domu na čip (nebo na GSM bránu). Přímo ve vchodu je k dispozici recepce a ostraha. Kupní cena zahrnuje 1 garážové stání a zděný sklep o velkosti 6,4 m2.

V okolí bytu je plná občanská vybavenost – obchody, kavárny, restaurace, lékárny, fitness, pošta atd. Byt se nachází přímo na cyklostezce, 350 metrů od tramvaje a stanice metra Křižíkova, 100 metrů od přívozu spojující Holešovice – Štvanici a Karlín, 10 min od Staroměstského náměstí. Přímo v domě je restaurace a kavárna.

Mapa

Zařízeny byt 3+kk, 87,8 m2 s balkonem 10,8 m2, Rezidence Vltava, Praha 8 – Karlín

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.