Prodej rodinného domu 11+1, 545,85 m2, zahrada, Ohrobec, Praha Západ

Cena 33.000.000,-Kč k jednání

O projektu

Prodej rodinného domu 21km 33 min od Prahy.

Jedná se o přízemní, zděný, částečně podsklepený rodinný dům s využitým podkrovím pod valbovou střechou krytou šindelem. Objekt je situovaný do nepravidelného tvaru, nachází se v zastavěné, vnitřní části obce Ohrobec, v řadové zástavbě jako samostatně stojící. Parkování je možné ve vlastní garáži a na vlastním pozemku. Pozemky leží v rovinném terénu, tvoří jednotný funkční celek a jsou přístupné po veřejné, zpevněné komunikaci.

Dům je napojen na inženýrské sítě: elektro, hloubková kanalizace a obecní vodovod. Dle sdělení účastníka místního šetření v obci Ohrobec je dále možné napojení na plynové vedení (v komunikaci před domem).

Celková užitná plocha objektu je 545,85 m2. Zastavěná plocha 268 m2, zahrada 932 m2.

Objekt sestává z jedné bytové jednotky o velikosti 11+1 s kompletním sociálním zařízením. V 1. podzemním podlaží se nachází garáž, spíž a točité schodiště do 1. nadzemního podlaží. V 1. nadzemním podlaží objektu se nachází 3x pokoj, obývací pokoj, prostorná chodba/hala, kuchyně, jídelna, točité schodiště, 2x schodiště do podkroví, šatna, 2x WC a technická místnost. V podkroví objektu se nachází 5x pokoj, ložnice, 2x WC, 2x koupelna, koupelna s WC, šatna, chodba a 2x schodiště do 1. nadzemního podlaží.

Ohrobec je obec v okrese Praha-západ jižně od Prahy. Žije zde přibližně 1 500 obyvatel a tvoří ji vesnice Ohrobec a osada Károv. Obec je členem dobrovolného svazku obcí Dolnobřežansko. Dopravní spojení do Prahy zajišťují autobusové linky Pražské integrované dopravy. Obec je obklopena lesy.

 

Mapa

Prodej rodinného domu 11+1, 545,85 m2, zahrada, Ohrobec, Praha Západ

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.