Rodinný dům 6+k, 2NP, 189m2, zahrada 195m2, předzahrádka 47m2, Beroun

PRODÁNO
Výměra
189 m2
Dispozice
6+kk
Lokalita
v zeleni

O projektu

Rodinný dům 6+k, 2NP, 189m2, zahrada 195m2, předzahrádka 47m2, pozemek celkem 348m2, Beroun

Standardy: podlahy tězké plovoucí podlahy, keramické dlažby a obklady, interiérové dveře – plné, obložkové zárubně, Prüm, okna – plastová s izolačním dvojsklem,

Vytápění – ústřední plynové -kondenzační kotel Vaillant s regulací a týdenním programátorem, další info. na vyžáddání.

Již IV. etapa projektu Nová Máchovna, Beroun vznikla, jak již z názvu vyplývá, 30 m jižně od ulice Na Máchovně, v sousedství nově vybudovaného bytového projektu Na Máchovně – Beroun Hills v ulici Košťálova, prodejny diskontního řetězce Lidl, čerpací stanice Benzina a hobbymarket OBI.

V prvních třech etapách již bylo realizováno 24 rodinných domů, nyní se pro vás staví dalších 11.

Domy budou mít dvě obytná nadzemní podlaží. Na přízemí bude navazovat zahrada orientovaná na sever. Střecha objektů bude pultová, fasáda domů bude ze silikátové omítky, doplněná obkladem z umělého pískovce a deskami Cembrit. Rámy oken a dveří budou v odstínu odpovídajícím barevnému řešení fasády.

Stavba se nenachází v záplavové oblasti, což je pro budoucí majitele v dnešní době určitě podstatnou výhodou.

Lokalita královského města Berouna poskytne svým budoucím majitelům veškerou potřebnou občanskou vybavenost. Město Beroun se i díky cílevědomé koncepci rozvoje města a regionu stává centrem turistického ruchu se zachovalým historickým jádrem a přirozenou vazbou na půvabnou krajinou dvou chráněných krajinných oblastí, Křivoklátska a Českého krasu, v jejichž těsné blízkosti se nachází.

Podstatnou výhodou místa je rovněž vynikající dopravní dostupnost s přímým propojením města s Prahou dálnicí, která umožňuje bezproblémové 15-20 minutové každodenní dojíždění za zaměstnáním v hlavním městě. Město Beroun je i důležitým železničním uzlem. V okolí samotného projektu naleznou budoucí majitelé mateřské školky, základní, střední školu a gymnázium, sportovní centrum Eden, menší nákupní centrum a další.

Aktuálně poslední volný dům k prodeji.

Počet pater 2 NP
Pozemek 348 m2
Zahrada 195 + 48 m2
Parkování ano
Garáž ano

Mapa

Rodinný dům 6+k, 2NP, 189m2, zahrada 195m2, předzahrádka 47m2, Beroun

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.