Pronájem prostoru vhodného pro bistro, kebab, cukrárnu, Praha 5 Anděl

PRONAJATO
Výměra
55
Patro
1NP

O projektu

Jedná se o pronájem nebytový prostor – do nedávna využívaný jako Bistro Falafel – celková plocha 55 m2, kapacitně max. pro 50 ? hostů, vlastní vstup z ulice i domem, zázemí, WC ženy + muži, pronajímá se včetně vybavení, za které chce je požadována úplata cca 150.000,-Kč (k jednání). 1NP v rohovém činžovním domě, který je využívaný jako hotel. Roh ulice Ostrovského/Radlická – vstup z ul. Radlická, Praha 5 Anděl. Frekventované místo.

Výloha velká okna + vlastní vstup
Lokalita frekventovaná

Mapa

Pronájem prostoru vhodného pro bistro, kebab, cukrárnu, Praha 5 Anděl

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o. je prostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mám zájem

1. Správcem osobních údajů je CONNECT realitní kancelář – pronájem a prodej nemovitostí s.r.o., se sídlem Praha 2, Londýnská 559/11, PSČ 12000. Správce můžete kontaktovat na EMAIL

2. Správce osobní údaje zpracovává pro účely nalezení prodejce poptávané nemovitosti nebo pro nalezení vhodného zájemce pro koupi nemovitosti.

3. Právním základem zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – zpracování je nezbytné pro plnění smluvní povinnosti.

4. Správce dále zasílá osobní údaje v případě ukončení obchodního případu externímu účetnímu.